Sklep Budowlany Castorama: Bydgoszcz ul. Szubińska 5

Blooma

Produkty marki Blooma są przeznaczone do wykorzystania na zewnątrz. Czy to duży ogród, taras, czy tylko mały balkon – każde z tych miejsc możesz pięknie i funkcjonalnie urządzić za pomocą produktów Blooma. Dzięki estetycznemu i praktycznemu wystrojowi będziesz w tych miejscach przyjemnie spędzać czas.

Marka Blooma oferuje przedmioty przydatne podczas uprawy roślin, które pomogą je wyeksponować. W ofercie znajdziesz dekoracyjne donice oraz bramki dla pnączy, pozwalające uatrakcyjnić wygląd ogródka. Aby odpoczynek na świeżym powietrzu był jeszcze przyjemniejszy, możesz dobrać komplet wypoczynkowy, który będzie wygodny i dopasowany stylistycznie do otoczenia. Leżaki, krzesła i sofy z serii Blooma posiadają wymienne poduszki w różnych kolorach, więc możesz je zmieniać w zależności od nastroju.

Podczas gorącego lata parasole i markizy Blooma dostarczą upragniony cień. Ustawiając je w dowolnym miejscu ogrodu zapewnisz sobie i dzieciom ochronę przed słońcem. Dla ochłody oraz zabawy w letnie dni przyda się basen, który z łatwością rozłożysz na trawie. Dzieciom z pewnością spodoba się trampolina oraz inne akcesoria do zabawy w ogrodzie.

Przez całe lato możesz również urządzać spotkania przy grillu, spędzając miło czas ze znajomymi. Przed nagłym deszczem ochroni Cię namiot ogrodowy, który również świetnie nadaje się do organizacji garden party. Stylowe lampki zasilane energią słoneczną rozświetlą ogród wieczorami, zapewniając bajeczny nastrój. Marka Blooma oferuje te wszystkie przedmioty przydatne na zewnątrz, abyś całe lato mógł się cieszyć spędzając miło czas na świeżym powietrzu.