Sklep Budowlany Castorama: Bydgoszcz ul. Szubińska 5

Blyss

Marka Blyss dostarcza produkty wiązane z ogrzewaniem, wentylacją, a także pokrewne akcesoria. Planując remont lub budowę domu, możesz skorzystać z rozwiązań zaprojektowanych przez konstruktorów Blyss, aby zapewnić we wnętrzu dobrą cyrkulację powietrza i przyjemną temperaturę, zawsze dostosowaną do warunków pogodowych.

W zimowe miesiące miło jest spędzić czas przy kominku. Produkty Blyss, takie jak wentylatory i grzejniki, rozprowadzą ciepło z kominka lub pieca grzewczego po całym domu. Ogrzewanie się w cieple kominka wymaga również jego odpowiedniej konserwacji, a w ofercie tej marki znajdziesz wiele akcesoriów przydatnych do utrzymywania w dobrym stanie technicznym oraz wizualnym. Aby podłoga w łazience zawsze była przyjemna dla gołych stóp, możesz skorzystać z zestawów ogrzewania podłogowego. Dzięki temu po kąpieli lub prysznicu już nigdy nie staniesz na zimnych kafelkach.

Gdy nadejdzie gorące lato marka Blyss dostarczy rozwiązania, które pomogą je przetrwać. Wygodne, przenośne wentylatory można ustawiać w wybranych pomieszczeniach, aby ochładzać powietrze. Przydatne podczas upałów będą również klimatyzatory – w ofercie marki można znaleźć urządzenia stacjonarne i przenośne, dzięki czemu można dopasować odpowiedni sprzęt do wielkości pomieszczenia i indywidualnych potrzeb.

Dbając o dobre powietrze w pomieszczeniach nie można zapomnieć o odpowiednim poziomie wilgotności. Z pomocą przyjdą praktyczne nawilżacze, które są łatwe w obsłudze i zajmują niewiele miejsca. Jeśli zaś w pomieszczeniu panuje zbyt duża wilgotność, można wtedy sięgnąć po profesjonalne osuszacze i pochłaniacze wilgoci, które niwelują rozwój grzybów i pleśni. Korzystając z szerokiej oferty produktów marki Blyss sprawisz, że w pomieszczeniu będzie panować odpowiednia temperatura, wilgotność oraz przyjemna atmosfera.