Sklep Budowlany Castorama: Bydgoszcz ul. Szubińska 5

Colours

Produkty marki Colours to kolekcja rozmaitych materiałów i akcesoriów wykończeniowych. Wykorzystując je podczas remontu, stworzysz atrakcyjną aranżację, pasującą do Twojego indywidualnego stylu. Materiały wykończeniowe do posadzek, ścian oraz duży wybór dodatków dekoracyjnych marki Colours to wszystko czego potrzebujesz.

W ofercie produktów Colours znajdziesz płytki podłogowe oraz panele, zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Możesz wybierać spośród dziesiątek propozycji i proponowanych rozwiązań. Do łazienki i kuchni polecane są płytki odporne na ścieranie, wilgoć oraz o właściwościach antypoślizgowych. Dostępne są również materiały wykończeniowe przeznaczone na zewnątrz, wyróżniające się wytrzymałością na temperatury poniżej zera. Do malowania ścian wewnątrz, polecamy farby w wielu kolorach, które są odporne na szorowanie i blaknięcie pod wpływem promieni słonecznych.

Marka Colours to również dodatki do dekoracji wnętrz. Aby osłonić się przed promieniami słońca, możesz wybrać praktyczne rolety lub eleganckie zasłony. Pomieszczenie będzie się prezentować atrakcyjniej, jeśli wyeksponujesz w ramkach ulubione fotografie i obrazy, a także ułożysz na kanapie poduszki zachęcające do relaksu. Zadbaj również o odpowiednie oświetlenie – lampy Colours dobrze się prezentują i dostarczają światło dopasowane do charakteru pomieszczenia.