Sklep Budowlany Castorama: Bydgoszcz ul. Szubińska 5

Diall

Produkty marki Diall to przedmioty przydatne podczas remontów i na co dzień. W tej serii dostępne są rozmaite praktyczne wyroby, które docenią pracownicy budowlani, elektrycy, malarze pokojowi oraz majsterkowicze. Produkty Diall to między innymi akcesoria elektryczne, oświetleniowe, podkłady, pędzle i wałki do malowania i wiele praktycznych dodatków.

Wśród produktów Diall dostępny jest cement oraz gładź, które przydadzą się przed malowaniem. Wyrównane i pokryte gruntem ściany łatwiej przyjmują farbę, a ona na dłużej zachowuje żywe kolory. Do aplikacji farb i lakierów możesz wybrać wałki oraz pędzle Diall – są przystosowane do nakładania różnych rodzajów farb i lakierów. Będą przydatne także w ogrodzie, do malowania lakierami do drewna oraz metalu.

W domu produkty Diall znajdą również zastosowanie podczas montażu instalacji elektrycznej i oświetlenia. Szeroki wybór gniazd i łączników sprawi, że z łatwością dobierzesz potrzebne produkty, dbając także o estetykę wykończenia. Funkcjonalne oprawy sufitowe halogenowe i klasyczne pomogą Ci oświetlić blat roboczy lub sufit podwieszany, tworząc atrakcyjną aranżację.

Produkty Diall to także drobne akcesoria potrzebne w czasie remontu i na co dzień. Na przykład folia malarska ochroni meble przed zabrudzeniem w czasie remontu. Filcowe podkładki przyklejone pod nogami mebli sprawią, że podłoga nie będzie się szybko niszczyć. Możesz również skorzystać z plastikowych zaślepek do osłonięcia rogów i gniazd elektrycznych, dzięki czemu zabawa Twojego dziecka będzie bezpieczniejsza.