Sklep Budowlany Castorama: Bydgoszcz ul. Szubińska 5

Geom

Geom to marka specjalizująca się w stolarce okiennej i drzwiowej. W jej ofercie znajdziesz estetycznie wykonane drzwi wewnętrzne oraz okna dachowe i wiele akcesoriów potrzebnych do ich montażu. Z łatwością dobierzesz stolarkę pasującą do Twojego pomysłu na urządzenie wnętrza.

Wśród wewnętrznych drzwi Geom dostępnych jest wiele różnorodnych modeli. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby być jednocześnie funkcjonalne oraz wyglądać estetycznie. Możesz wybierać spośród modeli pełnych i z szybami, dopasowując wzór do poszczególnych pomieszczeń. Drzwi są pokryte trwałą folią, która imituje wygląd różnych odmian drewna. Na uwagę zasługują także szklane panele montowane na prowadnicy pod sufitem, spełniające rolę drzwi przesuwanych. Prezentują się elegancko i nowocześnie, doskonale pasując do wnętrz urządzonych zgodnie z najnowszymi trendami.

Marka Geom posiada w ofercie szeroki wybór okien dachowych. Poszczególne modele różnią się od siebie wymiarami oraz rozmaitymi rozwiązaniami technicznymi, podnoszącymi komfort życia mieszkańców. Solidne pakiety szybowe zapewniają izolację akustyczną, chroniąc wnętrze przed hałasami dobiegającymi z zewnątrz. Od środka okna dachowe posiadają ramy z drewna sosnowego, pasującego swoim wyglądem do wykończenia poddaszy. Do tego typu okien przeznaczone są również funkcjonalne rolety, kompatybilne z konkretnymi modelami. Dzięki temu są idealnie dopasowane i dobrze przylegając do ramy, chronią wnętrze przed przegrzaniem.