Sklep Budowlany Castorama: Bydgoszcz ul. Szubińska 5

MacAllister

Jeśli szukasz funkcjonalnych elektronarzędzi, to produkty MacAllister powinny Cię zainteresować. W ofercie marki dostępne są rozmaite narzędzia napędzane elektrycznie, które przydadzą się w przydomowym warsztacie, ułatwią sprzątanie w domu oraz pomogą Ci zadbać o ogród. Wszystkie te prace wykonasz samodzielnie, jak profesjonalista.

Dla majsterkowiczów marka MacAllister przygotowała duży wybór wiertarek, młotowiertarek i wkrętarek akumulatorowych. Te narzędzia pozwolą Ci wykonać drobne remonty, reperacje oraz naprawy w domu i wokół niego. Solidna wiertarka o dużej mocy zaopatrzona w udar sprawi, że będziesz mógł wykonywać otwory w materiałach o różnej twardości, jedynie wymieniając wiertła. Jeśli interesujesz się stolarką, to przydatna będzie piła stołowa, a także szlifierka, za pomocą której wygładzisz powierzchnię drewna.

W ofercie marki MacAllister znajdziesz wiele narzędzi ogrodniczych. Do podstawowych należą kosiarki i podkaszarki spalinowe, ułatwiające dbanie o murawę. Do przycięcia drzewek owocowych i żywopłotu wykorzystaj pilarkę mechaniczną, dzięki której cięcia będą proste i zdecydowane. MacAllister to także pompy do oczek wodnych i nawadniania ogrodu, dostarczające roślinności wodę w odpowiednich ilościach tak, by mogły one bujnie rosnąć. W sezonie jesiennym skorzystaj z odkurzacza do liści, który zastępuje grabie, ułatwiając zebranie obumarłych części roślin z posesji.