Sklep Budowlany Castorama: Bydgoszcz ul. Szubińska 5

Magnusson

Magnusson to marka oferująca rozmaite narzędzia. Wśród jej produktów najdziesz między innymi ręczne wkrętaki, klucze płaskie i imbusowe, szczypce o różnych rozmiarach oraz przyrządy do mierzenia i cięcia. Wyroby Magnusson nadają się do wykorzystania w profesjonalnych warsztatach, a także dla majsterkowiczów i osób trudniących się rękodziełem.

W warsztacie doskonale sprawdzą się bogate zestawy narzędzi Magnusson. Zawierają całe komplety produktów o różnych wymiarach, co sprawia, że łatwo dobrać odpowiedni do wykonywanej aktualnie pracy. Zestawy są umieszczane w praktycznych skrzynkach, w których mogą być przechowywane i transportowane. Takie rozwiązanie sprzyja zachowaniu porządku w warsztacie i ułatwia dostęp potrzebnych narzędzi.

Jeśli nie potrzebujesz całego zestawu narzędzi, możesz samodzielnie skomponować zawartość swojej skrzynki narzędziowej. Wśród produktów Magnusson znajdziesz z łatwością potrzebne wyroby, na przykład młotki, ściski, szczypce oraz klucze nasadowe, płaskie i imbusowe. Korzystając z nich dokonasz różnych napraw w domu i jego otoczeniu. Wybrane narzędzia umieść w funkcjonalnej skrzynce Magnusson, która pomieści wiele narzędzi i posiada wygodny uchwyt do przenoszenia.