Sklep Budowlany Castorama: Bydgoszcz ul. Szubińska 5

Verve

Seria Verve zawiera produkty przeznaczone do prac ogrodniczych. Wyroby tej marki świetnie nadają się dla profesjonalistów zajmujących się zielenią oraz dla wszystkich, którzy samodzielnie dbają o piękno swojego ogrodu i działki. Wśród asortymentu Verve znajdziesz narzędzia ręczne, akcesoria do nawadniania, a także nasiona trawy i ziemię z nawozami.

Narzędzia Verve są przystosowane do prac ręcznych. Posiadają ergonomiczne uchwyty i rączki, które dobrze dopasowują się do kształtu dłoni, co zdecydowanie pomaga w posługiwaniu się nimi. Nożyce oraz sekatory posiadają uchwyty o różnych długościach, abyś mógł dobrać narzędzie najlepiej spełniające Twoje oczekiwania. Jeśli nie potrzebujesz sekatorów w kilku rozmiarach, polecamy narzędzie z rączkami regulowanej długości, dzięki którym dotrzesz do miejsc o utrudnionym dostępie.

Specjalistyczne ziemie wzbogacone nawozami sprawią, że Twoje rośliny będą szybko i zdrowo rosnąć. Verve oferuje podłoża przystosowane do potrzeb konkretnych gatunków. Wśród nich jest dostępna ziemia do storczyków, pelargonii i innych kwiatów. W asortymencie dostępne są także nawozy i podłoże przeznaczone do hodowli warzyw.

Korzystając z wyrobów Verve szybko i wygodnie nawodnisz posesję. Długie węże zostały tak skonstruowane, aby zapobiegać plątaniu się. Wpinając do węża pistolet z regulacją strumienia wody komfortowo podlejesz rośliny, dostosowując siłę strumienia do potrzeb. Do podlewania murawy polecamy automatyczne zraszacze.